Діета від целюліту

Дата публікації: 18.02.2013

Діета від целюліту

Як схуднути і прибрати живіт? Вам набрид живіт і ви хочете схуднути? Що робити? Дізнайтеся, як схуднути!


Важливу роль у антицелюлітному харчуванні грає наявність в ньому овочів. В овочах міститься велика кількість вітамінів і мінералів. Також в їх склад входять основні масла. Все це допомагає відновити уражену целюлітом тканину. Багатими на мінеральні речовини та вітаміни-антиоксиданти овочі, які мають яскраве забарвлення. Наприклад, помідори, шпинат, червоний перець. Саме ці речовини захищають малі кровоносні судини від вільних радикалів, і грають, в такому випадку, важливу роль в антицелюлітноій дієті.

Що їсти проти целюліту ?

Звернемо увагу на овочі, які володіють корисними і специфічними властивостями при лікуванні целюліту.
Часник. Це дуже сильний антихолестерольний продукт. Чому ж він так корисний при позбавленні від целюліту? Він служить захистом від пошкоджень дрібних кровоносних судин. Також посилюється постачання кров'ю всіх тканин організму, в тому числі і жирових.
Кропива. Вона може входити до складу трав'яних чаїв. Вживаючи такі чаї, стимулюються нирки. Що допомагає видалити з організму надлишкову рідину?
Артишок. Його функція - виведення токсинів з печінки. Це сприяє швидкому проходженню калу по кишківнику, пришвидшує  виведення жиру з жирових клітин.
Морські водорості. В цих продуктах міститься йод. А йод стимулює щитовидну залозу. Функція залози - контроль над  швидкістю обміну речовин. І недолік цей компонента може привести до уповільнення спалювання калорій, які допомагають утворити целюліт.

Правильне вживання фруктів.
Фрукти це джерело мінеральних речовин, мікроелементів і вітамінів. Краще вживати фрукти окремо від основних страв. Також у них міститься натуральний фруктовий цукор, про нього говорить велика наявність  фруктози - інакше, фруктового цукру. Навіть маючи натуральне походження цей компонент багатий на калорії. Фруктоза з достатньо легко засвоюється організмом і досить добре сприяє засвоєнню жиру, якщо вживається одночасно з жирною їжею. Що, до речі, теж сприяє утворення целюліту.
Кількість цукру варіює в фруктах по різному. Наприклад, у бананах основним компонентом  є крохмаль. Але вітамінів в них мало, для дотримання антицелюлітної дієти. Незамінними при лікуванні целюліту є полуниця, чорна смородина, чорниця і інші, які не багаті на цукор і оснащені вітаміном - антиоксидантом.
І все ж не залежно від того, скільки цукру у фруктах важливо вживати їх окремо від основної  їжі. Між вживанням фруктів та прийомом їжі потрібно зробити як мінімум дві години перерви. Це завадить  інтенсивному засвоєнню жиру. Адже цукор надає сприятливу дію на засвоєння їжі.

Що їсти проти целюліту - приготування і зберігання овочів.
Зберігати овочі слід в темному, прохолодному місці і їсти їх як можна більш свіжими. Це допоможе зберегти велику кількість вітаміну. Наскільки це дозволяє, вживати овочі краще в сирому вигляді, тому що приготування їх веде до зменшення вітамінів. Готувати овочі необхідно мінімальний час з малим  об'ємом води в каструлі, створюючи паровий стан, для цього закривайте кришкою.

Також можна використовувати парову лазню або мікрохвильову піч. Таке приготування знижує втрати корисних речовин і максимально зберігає смак.
До складу сирих фруктів і овочів входять ензими і рослинні гормони. Вони підтримують нормальне функціонування організму і що їсти проти целлюлиту  допомогают позбутися від штучних харчових добавок. Ще сирі продукти володіють певним зарядом електромагнетизму та енергії, яка руйнується в процесі приготування і зберігання. Сирі фрукти і овочі повинні складати невід'ємну частину харчування кожної людини.
Певні овочі застосовуються в лікуванні деяких розладів. Наприклад, картопляний сік дуже добре допомагає в лікуванні виразки шлунка. Моркв’яний сік поширений при захворюваннях органів травлення, а капустяний сік лікує гастрит.

Сушені фрукти.
У них міститься натуральний цукор та багато калорій. При дотриманні атицелюлітної  дієти не бажано вживати їх у сухому вигляді. Але вони ж такі корисні! Що ж робити? Дійсно в сухих фруктах багато заліза, кальцію і мінеральних речовин. Можна на ніч фрукти залити водою, а зранку із задоволенням  з ’ їсти на сніданок. Тоді цукор буде витрачатися нашим організмом цілий день.

Фрукти і ягоди, які містять велику кількість цукру.
Знизити вживання цих фруктів до225 грамм день:
чорний і білий виноград, банани;
сушені абрикоси (які краще замочування у воді); манго, лохина;

Фрукти і ягоди, які мають середню кількість цукру.
Обмежити  кількість цих фруктів до 450 грамм день - вишні, ананас.

Ягоди і фрукти з маленькою кількістю вмісту цукру.
Перераховані фрукти і ягоди при дотриманні антицелюлітної дієти можуть вживатися без сильних обмежень:
чорниця; ожина; чорна смородина; аґрус; диня; персики; папайя; груші; малина, полуниця; мандарини, грейпфрути; яблука; інжир; сливи.

повернутись список