ЛІКУВАННЯ ВСІХ ВИДІВ РЕВМАТИЗМУ

Дата публікації: 18.02.2013

ЗАСІБ ЛІКУВАННЯ ВСІХ ВИДІВ РЕВМАТИЗМУ І ОСОБЛИВО СУГЛОБОВОГО

Фахівці доводять, що основна причина всякого ревматизму, за новітніми дослідженнями вчених - надлишок сечової кислоти в організмі. Цю кислоту органызм отримує вживаючи  м'ясо, птицю, рибу. При лікуванні ревматизму треба на довгий термін відмовитися від м'ясної їжі і перейти на вегетаріанське харчування, головним чином, на сирі овочі і сирі фрукти. При лікуванні ж суглобового ревматизму слід забути про м'ясну їжі на все життя.

Кілька слів про суглобовий  ревматизм (артрит). Пропорція овочевого соку для хворих суглобових ревматизмом: на 1 кг слід брати 285 г соку селери і 715 р морквяного соку.

Всі найвизначніші новітні наукові джерела з лікування ревматизму неухильно рекомендують починати лікування з фундаментального очищення  організму і обов'язково при цьому дотримуватися посту, вірніше голодування, для того щоб звільнити організм, особливо кишечник, від накопичених отруйних і брудних речовин, часто лежали багато років. Після очищення сама природа подбає про поступове одужання. Це чищення організму  є обов'язковеІ, тому що воно  надзвичайно сильно прискорюэ  процес одужання. Очищення органызму   (голодування) завжди приносить чудовий  результат: температура падає, запалення легенів а сінна лихоманка поступово проходять. Багато хворіб піддаються майже негайномо лікуванню після очищення організму від отруйних речовин і брудних покладів.

Примітка. Особам, що страждають апендицитом, запаленням стравохідних шляхів або виразками в цій області, подібне очищення  організму не рекомендується, цим особам слід переходити безпосередньо до голодування. Багато сучасних  вчених не рекомендують голодувати  більше 6 днів. Краще голодувати не довго, але часто.

Рекомендується починати  очищення організму наступним чином. Вранці, відразу після пробудження, розвести 1 ложку англійської солі в 1/2 склянки  кип ’ ятку (краще користуватися при цьому дистильованою водою). Додати туди сік від 2-х лимонів і долити склянку доверху холодної  води (краще дистильованої) і випити. Через 30 хвилин взяти 1/2 склянки морквяного і сельдерейного соку або стільки ж соку цитрусових фруктів (апельсин, лимони), розбавити дистильованою водою  і випити. Протягом всього наступного дня слід повторювати прийом соку з дистильованою водою кожні півгодини. Протягом очищення не слід приймати їжу, хоча голод сильно відчувається. Якщо почуття голоду дуже сильне, можна з'їсти 1 апельсин ввечері. Іноді, у зв'язку з чищенням і голодуванням, будуть відчуватися головний біль, нудоту і слабкість. Не варто звертати на це увагу і слід твердо пам'ятати, що це явище тимчасове, і воно скоро пройде.

Голодування.

Після однієї доби чищення організму слід переходити до голодування. Протягом часу від 1 до 5 днів слід приймати тільки овочеві соки .Кожного  вечора слід ставити клізму, щоб позбутися від "покидьків"згори вниз у результаті чищення і споживання овочевих соків під час посту.

1 день в тиждень повного голодування рекомендується всім, здоровим і хворим, щоб дати природі очистити організм від отруйних речовин, що можуть згодом послужити причиною виникнення тієї або іншої хвороби.

Для тих, хто не може піддати себе процесу чищення з причин, згаданих вище, слід прийняти природне проносне увечері, напередодні посту.

У проміжку між голодуванням слід харчуватися, головним чином, салатами і сирими овочами і фруктами всіх різновидів, з надзвичайно малою кількістю такої їжі, як молоко, сир, яйця, риба і м'ясо. Харчові продукти высококислотного характеру, які повинні бути абсолютно виключені з дієти всі продукти, що містять білий цукор і біле борошно; варення, цукерки, огірки, заготовлені з домішком оцту, оцет; приправи, присмачені перцем та ін.; алкогольні напої; міцний чай; кава або какао; смажена і жирна їжа. Чищення організму за доктором Вокеру.

На початку голодування, увечері, перед сном, слід випити склянку проносного із суміші англійської і глауберовской солі. Після прийому проносного (якщо хворий не спить) треба приймати кожні півгодини склянка апельсинового соку з деякою домішкою лимонного соку протягом доби і нічого не їсти. Перед прийомом проносного слід зробити клізму. Тут треба пояснити характерні особливості клізми д-ра Вокера. Гумова трубка для клізми повинна бути завтовшки з олівець і нижній кінець її повинен бути рясно змащений олією протягом 50 см. При цьому д-р Вокер не радить вживати вазелін або інший препарат, який має мінеральне підставу. Наповнювати банку двома літрами теплої води і, непогано - налити туди ж сік від 2 або 3 лимонів, хоча останнє і не обов'язково. Потім кінець гумової трубки (без наконечника) слід вставити в задній прохід і поступово засовували трубку далі і далі, поки не буде всунуто 50 см. Якщо трубка зустріне перешкоду, не треба її штовхати далі. Клізму з д-ру Вокеру слід приймати на колінах і ліктях, щоб вода проникла глибше і промила краще. Потім слід дотримуватися , що вже описано вище.

Додамо, що при лікуванні важкої форми ревматизму всіх видів, особливо суглобного, дієта грає найважливішу роль. Величезну роль грають ще сонячні ванни, а також російська або фінська лазні, неодмінно з парою в віником. Парити хворі місця треба якомога довше.

повернутись список