Лікувальна фруктова дієта

Дата публікації: 18.02.2013

 Лікувальна фруктова дієта.

 

фруктова дієта

Лікувально фруктова дієта по своїй дії наближається до лікування постом. Але між ними є різниця: піст - це пасивне очищення, а лікувально  фруктова дієта відрізняється тим, що активно очищає організм і одночасно живить його мінеральними речовинами і вітамінами.

Загальні правила.

Досить проводити один курс лікування в рік сирими або сухими (розмоченими) фруктами, вибравши для цього період своєї відпустки, так як бажано під час лікування не втомлюватися. Проводити лікування краще якимось одним видом фруктів. Щоб не було втрат мінеральних речовин, які містяться у фруктах, треба їсти їх тільки сирими з шкіркою і насінням.

Лимон

Один з найбільш ефективних розчинників і дезинтоксикаторців. Володіє дією як розчинника так і відновника. З усіх фруктів лимон має найпотужніше терапевтичну дію.

Лимон слід вживати вранці натощак  або за одну годину до обіду і вечері. Для цього потрібно виджати сік лимона в склянку із дистильованою  водою. Розчин п'ють повільно, невеликими ковтками. Якщо ви випили сік вранці, бажано до обіду нічого не їсти. Можна приймати сік лимона з медом. Зверніть увагу на те, що лікування фруктами супроводжується вегетаріанської дієти.

Разом з соком добре з'їсти білу шкірку лимона. Шкірка перешкоджає утворенню кишкових газів, добре впливає на травлення. Лимонний сік розчиняє каміння, є сечогінним засобом. Це хороший антисептик при лікуванні захворювань сечостатевої системи: нирок, сечового міхура, простати. Лимонний сік вбиває збудники дизентерії, паратифів, холери. Гарний лимон для лікування гнійних ран, запалення слизової оболонки рота, статевих органів.

Апельсин

 Деякі люди погано переносять лимон, можна  замінити його апельсином. Особливо корисний апельсин людям нервовим , а також при всіх захворюваннях печінки.

Яблука

 Яблука багаті  на фосфором, натрій  і залізо.Яблуко -  це один з кращих лікувальних фруктів. Завдяки луги, що міститься в плоді, яблуко розчиняє сечову кислоту, зміцнює нервову систему, добре  впливає на кишечник і печінку. Яблуко входить до складу багатьох лікувальних дієт.

Лікувальна фруктова дієта проводитися наступним чином.


У перший тиждень сніданок замінити свіжими яблуками. Другий тиждень сніданок і вечеря складається з яблук. Легкий вегетаріанський обід. У третій тиждень потрібно тільки свіжі яблука. Можна пити воду з лимоном та медом. Лікування припиняють також поступово як і починають.

Існує більш швидка методика лікування фруктами. Курс лікування 6 днів і проводити його краще на початку кожного сезону за 6 днів треба з'їсти 9 кг фруктів, не вживаючи ніякої іншої їжі. Схема лікування така:

1 день - 1 кг; 2 день - 1,5 кг; 3 день - 2 кг; 4 день - 2 кг; 5 день - 1,5 кг; 6 день - 1 кг.

Пити воду можна через дві години після прийому фруктів. Можна використовувати будь-які ягоди і фрукти.

повернутись список