Овочі для схуднення

Дата публікації: 19.02.2013

Овочі для схуднення: харчуємось  правильно. Овочі, які сприяють схудненню.

 Рецепти для схуднення

Овочі для схуднення

Часто причиною надмірної повноти є порушений обмін речовин, який в кінцевому результаті може призвести до ожиріння, захворювання судин, гіпертонії і діабету. Від таких неприємних перспектив можна позбутися, якщо вчасно підтримати організм і спробувати налагодити обмін речовин за допомогою натуральних засобів.

Одне з них - овочі. Вони багаті на клітковину, у них багато вітамінів і мінеральних речовин, а ще вони можуть сприяти схудненню, якщо їх правильно вживати.

Приміром, овочевий сік допомагає скинути зайві кілограми. Адже сік - це структурована рідина, яка налаштовує клітини організму на правильні вібрації, закладені в організмі природою. Вчені відкрили, що кожен орган в нашому тілі має свою вібрацію. І якщо налаштувати організм на правильний лад, то він буде працювати як годинник». Овочеві соки як раз несуть таку інформацію, яка допомагає шлунку, печінці  і ниркам  налаштуватися на властиву тільки їм вібрацію і допомагають організму позбутися від зайвих шлаків. Всього 300 мл овочевого соку на день допоможуть вивести з організму зайву рідину, скинути вагу і налагодити обмін речовин.

Крім цього, ми все частіше чуємо про сироїдів, які харчуються одними овочами і фруктами, без хліба і молочних продуктів. У них народжуються здорові діти, вони займаються спортом і досягають в ньому великих успіхів. І виглядають на багато років молодша за свого хронологічного віку.


Овочі для схуднення - їмо правильно

Вживання свіжих овочів дозволяє підтримувати нормальну функцію кишечника, стимулювати виділення травного соку та підвищують його активність. Низька калорійність тільки додає привабливості цих продуктів, тому що дозволяє вживати овочі у  великих кількостях, без ризику поправитися. У таблиці калорій овочів знайдемо такі позиції : в капусті всього 27 ккал, в баклажанах - 24, в гарбузі - 29. Такі ж цифри приблизно калорійності побачимо близько інших овочів.

Овочі не багаті вуглеводами - це теж плюс. Навіть при дотриманні білкової дієти овочевий салат ніяк не може перешкодити процесу схуднення. Навпаки - він допоможе розвантажити печінку і нирки від важкої білкової їжі.


Для того, щоб зберегти всі корисні якості овочів в цілості, треба якомога ретельніше захищати їх від контакту з повітрям: різати овочі в салат слід прямо перед їжею, і як можна більше. При готуванні їх треба залишати напівсирими - так набагато корисніше. Варити овочі краще в шкірці, не довше 10-15 хвилин. Зберігати їх краще в замороженому або квашеному вигляді.

Різноманітність овочевих страв допомагає не відчувати почуття дискомфорту при проходженні овочевий дієти, яку можна скласти за своїм розсудом. При цьому можна використовувати практично будь-які овочі, не зловживати картоплею, оскільки в ній багато вуглеводів. Корисно комбінувати овочі, як в салатах, так і в соках. Наприклад, морквяно-капустяний сік можна назвати ліками від усіх хвороб, тому що в ньому сконцентровано все, що потрібно людині для здоров'я.

 

 

Овочі, які сприяють схудненню

Сприяють схудненню практично всі листові овочі і зелень. Звичайні продукти з холодильника здатні створити диво з організмом: морква, капуста, кабачки, помідори, баклажани, гарбуз, огірки та інші природні цілителі.

Допомагають скинути вагу також овочі, які містять багато вітаміну С: перець, буряк, редис і його родичі, а також зелена і ріпчаста цибулю, часник.

Однак окремо в цьому ряді стоїть такий чудовий овоч, як селеру. Чому ж він так цінний? Він допомагає не тільки не придбати зайві кілограми, але і скинути вже наявні. Секрет у тому, що селера спалює міжклітинний жир в організмі. Він має так звану «негативну» калорійність. Тому і страви, приготовані з селери, і сік селери дуже корисні для тих, хто хоче схуднути.

 

 

повернутись список