Вода " ПЕРЛИНА ЗАХОДУ "


Поки в Україні ведеться полеміка, яка вода краща – з приповерхневих джерел чи з глибоких свердловин, світ вже давно віддав перевагу джерельній воді. Хоча цей мінерал (вода) ще мало вивчений, природа підказує: чому, наприклад, такі буйні Альпійські луки, хоча вони – серед холодних гір? Бо зрошуються талою водою, що з цих гір стікає. В чому секрет довголіття горян? Вони п'ють воду гірських річок, що збігають з льодовиків.

Артезіаньська вода, як правило, бідна на фтор, який відповідає за здоров’я наших зубів. До того ж, навіть сама “глибока” та екологічно чиста вода не обходиться без домішок, нерідко таких, що псують її смак чи колір. Тому перед тим як таку воду розлити в пляшки, її змушені пропускати через спеціальні фільтри.

Але науково доведено – вода має пам’ять на свій склад і структуру. Кожна окрема молекула води є полярною, тому в природі вода перебуває не у вигляді окремих молекул " H2O ", а у вигляді їх ланцюжків. Вони складаються з тисячі молекул води пов'язаних між собою та з іншими елементами, серед яких можуть бути й небажані для людини. Така гігантська молекула є енергетично врівноважена і у звичайних умовах не руйнується. При чому, чим довший цей ланцюжок, тим вода цінніша для людини. При вилучені будь-яких складових, крім механічних частинок, молекули води, щоб відновити себе, тобто свої хімічні зв’язки, забирають з організму людини відповідно заряджені елементи. При цьому може порушитись обмін речовин і такий крихкий баланс в організмі.

Паралельно необхідно враховувати , що Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендує для постійного вживання використовувати воду із загальною мінералізацією до 500 мл/л. Найкориснішими фізіологічно повноцінними є гідрокарбонатно-кальцієві води, в яких вміст кальцію більший , ніж вміст інших елементів (80-100 мг/л). Співвідношення кальцію / магнію повинно бути більше 2/1. Наявність натрію не може перевищувати 10 мг/л. Його підвищений вміст порушує натрій - калієвий баланс. Натрій витягує воду з клітин в міжклітковий простір, блокуючи тим самим їх діяльність , сповільнює обмінні процеси, ускладнює виведення шлаків із організму. Це варто знати всім, оскільки на кожному кроці, щодня вживаємо воду. Пам'ятаючи, що вода тільки певного складу та структури, така як " Evian ", може бути корисною для здоров'я, гідрогеологами ПП "Геотехнології" проведено ретельний пошук і знайдено родовище води, властивості якої цілком відповідають критеріям фізіологічної повноцінності. Джерело знаходиться поблизу с.Воронів , Рогатинського району , Івано-Франківської області. Враховуючи оптимальну питну якість та унікальність місцезнаходження родовища, вода отримала назву "ПЕРЛИНА ЗАХОДУ". Джерело "ПЕРЛИНА ЗАХОДУ" розташоване серед неповторної краси лісів підгір’я Карпат , багатого цілющими травами та квітами. 30 мільйонів років тому на цій території була прибережна частина праокеану – шельф. На відміну від глибоководного моря, на шельфі накопичились відклади різного складу та структури. Коли океан відступив і утворилася суша, в процесі її розмиву колишнє морське дно залишилось над місцевістю у вигляді окремих гір, збудованих породами різного складу.

Дощова та, в основному, тала вода, протягом 45 років подорожуючи в гірських породах, очищається, насичується мінералами та їх енергією, перетворюю-чись в цілющий дар Природи. Тала вода, яка в чистому вигляді є дистилятом, проходячи крізь шари ґрунту, поступово очищаючись і вбираючи мінеральні компоненти, утворює неповторну формулу молекул, що легко проникає через мембрани клітин і прискорює обмін речовин. Тала вода рахується по істині лікувальною. Справа в тому, що структура талої води аналогічна до структури води в клітинах нашого організму. Така вода засвоюється нами краще і дуже добре виконує транспортну функцію – її довгі молекули притягують до себе речовини, що приймають участь в обмінних процесах. Тим самим в організмі людини прискорюється метаболізм і з’являється додаткова внутрішня енергія. Тому світ і цінують джерельну воду, бо вона, на відміну від артезианьської, несе ще й енергетичний потенціал і відповідає біблійному критерію “жива вода”. “ПЕРЛИНА ЗАХОДУ” має низьку мінералізацію (290 мг/л), що дозволяє вживати її щоденно як столовий напій, так і для приготування їжі без жодних обмежень. Вона містить багато кальцію - 94 мг/л, який є “будівельним матеріалом” для кісток і м’язів, від якого залежить ріст малюків, повноцінна життєдіяльність здорового організму, містить малу кількість такого небажаного натрію - 4 мг/л, і, за своїм хімічним складом, відповідає міжнародним Стандартам природних мінеральних та джерельних вод. Пишаємось, що первісна досконалість “ПЕРЛИНИ ЗАХОДУ” не вимагає будь-якого втручання в її природний склад. Насолоджуйтесь незайманістю творіння Природи!

Хімічний склад "ПЕРЛИНИ ЗАХОДУ"

в порівнянні з популярними водами (мг/л):

 

Хімічний елемент

PERRIER

(Франція)

SAN

BENEDETTO

(Італія)

NAYA

(Канада)

EVIAN

(Франція)

ПЕРЛИНА

ЗАХОДУ

(Україна)

Calcium  Ca2+

147

46

76

78

94

Magnesium  Mg2+

3

30

44

24

7

Sodium  Na+

9

7

12

5

4

Potassium  K+

-

11

4

1

5

Sulfates  SO42-

33

5

28

10

14

Chlorides  Cl-

3

3

32

5

7

Bicarbonates  HCO3-

390

293

243

375

317

Загальна мінералізація

460

250

200

309

290

pH

6,0

7,7

-

7,2

7,2