Гранатовий сік 1л.

Вартість: 60.00 грн./шт.
 

 


Користь гранатового соку
                  Він надає сечогінну, жовчогінну, протизапальну, антисептичну дію. Зазвичай його рекомендують пити у поєднанні з морквяним і буряковим соками.
                  Сік граната радять пити, розбавляючи водою. У нім міститься багато кислот, які дратують слизову оболонку шлунку і руйнують емаль зубів.
                  Протипоказаний свіжовичавлений гранатовий сік при гастриті з високою кислотністю, виразковій хворобі і панкреатиті.
 Гранат дуже цікавий фрукт, ще в давнину застосовувався в лікувальних цілях. Гіппократ застосовував сік граната при шлункових болях.
                 Сік граната засвоюється, порушує апетит і регулює діяльність шлунку. Він надає сечогінну, жовчогінну, протизапальну, антисептичну та знеболювальну дію.
 У поєднанні з морквяним і буряковим соками гранатовий сік особливо корисний вагітним жінкам. Ще одна цікава властивість гранатового соку - він підвищує опірність людського організму до радіації.
               Цілющими властивостями володіє сік так званого, солодкого граната, у якого м'якоть має темно-бордовий колір. Сік солодкого граната є концентратом вітамінів, тому його рекомендують пити при виснаженні, недокрів'ї, атеросклерозі, бронхіальній астмі, ангіні, радіаційному опроміненні.
            Якщо немає спеціальних рекомендацій, то гранатовий сік п'ють по склянці з додаванням однієї столової ложки меду три рази на день. Сік граната протипоказаний при виразковій хворобі шлунку і гастриті з підвищеною кислотністю. Примочки для очей з соку солодкого граната застосовують для профілактики короткозорості.       

 

Гранатовий сік уповільнює зростання ракової пухлини
             Стакан гранатового соку в день дозволяє уповільнити зростання злоякісної пухлини у хворих на рак простати.
             До такого висновку прийшли вчені з Каліфорнійського університету за підсумками дослідження за участю 50 осіб. У дослідження були включені пацієнти з раком простати, яким була зроблена операція або проводилася променева терапія.
            Вчені під керівництвом Алана Пантука (Allan Pantuck) визначали в учасників рівень ПСА (простат-специфічного антигену). ПСА є маркером пухлини передміхурової залози. У багатьох випадках за величиною ПСА можна судити про рецидив пухлини, її поширеність і наявність метастазів.
 В середньому, у пацієнтів з раком простати подвоєння показника ПСА відбувається протягом 15 місяців, свідчать учені. Проте в учасників дослідження, які щодня вживали по 1 склянці (225 мл) гранатового соку, цей показник подвоювався лише через 54 місяці.
           Вживання гранатового соку може вплинути на результат захворювання у літніх пацієнтів, які страждають на рак простати. Завдяки щоденному прийому цього напою хворі зможуть «пережити» свою хворобу, тобто їх смерть наступить пізніше і внаслідок інших причин, вважає Алан Пантук. «Ми сподіваємося, що [при призначенні соку] зможемо відмовитися або відстрочити проведення інших методів лікування, зазвичай вживаних у пацієнтів цієї вікової групи, зокрема гормональної терапії або хіміотерапії, викликають важкі побічні ефекти», - зазначив дослідник.
          Гранатовий сік містить безліч корисних компонентів - ізофлавонів і антиоксидантів, що мають протизапальну дію. Учені поки не знають, який з компонентів соку бореться зі злоякісною пухлиною, проте припускають, що сприятливий ефект може бути пов'язаний не з конкретною речовиною, а з їх комбінацією.
        Результати дослідження обнадіюють, проте рекомендувати хворим цей метод лікування поки передчасно, відзначають вчені. В даний час проходить більш масштабне дослідження, яке повинне підтвердити отримані дані.

Чим корисний гранатовий сік
                Гранатовий сік - цінний харчовий продукт, що зберігає всі складові елементи свіжих плодів, що володіє приємним смаком і цілющими властивостями, легко засвоюваний організмом.
                Плоди граната збирають у вересні-листопаді, вони можуть зберігатися близько 6 місяців, тоді як гранатовий сік доступний круглий рік.
                Сік граната включає чимало корисних речовин. У ньому міститься близько 15% цукрів, різні органічні кислоти, в тому числі лимонна, яка надає йому приємний, освіжаючий смак, завдяки чому сік добре втамовує спрагу. Різноманітний його мінеральний склад-кальцій, фосфор, магній, залізо, натрій. За вмістом калію, що грає важливу роль в регуляції водно-сольового обміну, необхідного для нормальної діяльності організму, в першу чергу серцевого м'яза, гранатовий сік набагато перевершує інші фруктові соки. Тому його можна використовувати в лікувальному харчуванні страждають гіпертонічною хворобою, недостатністю кровообігу.
              Гранатовий сік включають і в щадні дієти. Однак страждаючим гастритом з підвищеною кислотністю, ентероколіт, а також при загостренні виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки гранатовий сік, як і інші соки, слід розбавляти кип'яченою водою.
             У гранатовому соку чимало вітамінів-групи В, РР, С, а також провітамін А (каротин). Виключно високо зміст таких вітамінів, як фолацин, пантотенова кислота, вітамін В6. Всі вони беруть участь у процесах обміну і синтезу білків в організмі, надають нормалізуючий вплив на обмін жирів і вуглеводів, а фолацин, крім того, і на склад крові при деяких видах анемії. Завдяки наявності фолацина, пектинових речовин, а також танінів (дубильних речовин) гранатовий сік корисний при різних запальних захворюваннях органів травлення. Зокрема, він надає закріплює дію при розладах кишечника.
           Промисловість випускає також екстракт, сироп, соус з плодів граната.
            Кора і коріння гранатового дерева володіють лікарськими властивостями, з листя заварюють цілющий чай, плоди смачні і поживні. Висушені квіти гранатового дерева заварюють як чай, його смак нагадує чай з квіток ібіскуса. Бризкаючий сік гранатових зерен незвичайно багатий аскорбіновою кислотою, іншими фруктовими кислотами, цукрами і танінами. У народній медицині сік солодких гранатів використовується при хворобах нирок, а кислих - як засіб від каменів в нирках і жовчному міхурі. Сік граната добре угамовує спрагу при лихоманці і діє як жарознижуюче. Гранатовий сік містить більше антиоксидантів, ніж будь-який інший напій, будь то червоне вино, зелений чай, сік голубики або журавлини. Стародавні єгиптяни використовували фрукт для лікування дизентерії і виведення з організму глистів, а шрі-ланкійці готують відвар з червоних квітів граната для профілактики очних інфекцій. Сік граната корисний для очищення голосу, лікування корости та проходження їжі в організмі.
 Гранатовий сік допомагає в боротьбі з ВІЛ
                    Гранатовий сік має здатність витісняти вірус ВІЛ з інфікованих клітин крові.
                    До такого висновку прийшли вчені з Нью-йоркського центру крові. Правда, досліди поки проводилися тільки на мавпах. Щоб підтвердити ці властивості гранатового соку для людей, необхідно ще кілька років.
                   Дослідження показує, що гранати в порівнянні з іншими фруктами і овочами містять набагато більше поліфенолів. Поліфеноли, згідно з дослідженнями - одні з багатьох антиоксидантів, які нейтралізують шкідливий вплив вільних радикалів, які вражають здорові клітини організму людини, внаслідок чого відбувається їх мутація в ракові клітини. Вільні радикали сприяють появі таких хвороб як артрит, артеріосклероз, діабет, передчасне старіння і хвороба Альцгеймера.
                    Багато років вважалося, що вживання гранатів стримує розвиток деяких типів раку, а також очищає артерії. Дослідження впливу гранатового соку на організм людини показало, що він сприятливо впливає на мозок і серце.
                   В університеті Лома Лінда Харман з колегами провадили досліди на мишах, які генетично були схильні до розвитку у них хвороб типу Альцгеймера. Дослідники розділили мишей на 2 групи. Одній групі давали воду з додаванням концентрату гранатового соку, а інший додавали у воду цукор, в кількості рівній у воді першої групи.
                  Через 6 місяців тести показали, що миші, які пили воду з гранатовим соком, вчилися і плавали під водою набагато швидше, їх здатності запам'ятовувати були вище, ніж у тих мишей, які пили воду з цукром. До того ж у першої групи на 50% знизилася величина кров'яних бляшок в судинах головного мозку.
                  Харман пояснює, що бляшки це «токсичні маси протеїнів», які накопичуються в головному мозку. Ці скупчення, як стверджує доктор, руйнують і вносять сум'яття у взаємодію клітин головного мозку. Через порушення взаємодії клітин відбувається втрата пам'яті і погіршення пізнавальних процесів. Це характерні ознаки хвороби Альцгеймера.
                  Кожна миша під час дослідження щодня випивала 5 міллітров гранатового соку. Щоб отримати подібні результати, підрахували дослідники, людині необхідно випивати щодня 1-2 склянки соку.
 «Природно немає доказів, що це засіб для всіх випадків життя» - говорить д-р Харман, але випивається більш менш регулярно склянку гранатового соку, може бути дуже корисним для здоров'я.
                  Гранатовий сік: чоловіки, забудьте про імпотенцію!
                  Щоденне вживання однієї склянки гранатового соку допомагає чоловікам у боротьбі з імпотенцією. Потужний лікувальний ефект соку обумовлений його антиоксидантними властивостями.                         Гранатовий сік у поєднання зі здоровою дієтою і фізичною активністю підвищує якість життя чоловіків з проблемами в інтимній сфері.
                  До таких висновків прийшли вчені з Урологічної клініки в Беверлі-Хіллс і Каліфорнійського університету (The Male Clinic, Beverly Hills, and University of California, Los Angeles) в ході рандомізованого подвійного сліпого плацебо-контрольованого дослідження. У статті, опублікованій в журналі Journal of Impotence Research, вчені повідомляють, що у 47 відсотків страждають порушенням ерекції (імпотенцією) чоловіків, яким давали гранатовий сік, були відзначені явні поліпшення в порівнянні з 32 відсотками чоловіків, що приймали плацебо.
                 Отримані результати вельми обнадіюють, вони свідчать про те, що не тільки операційні і лікарські методи лікування імпотенції можуть покращити якість життя чоловіків, страждаючих цією недугою. Для чоловіків з еректильною дисфункцією (імпотенцією) дуже важливо дотримуватися здорової дієти і займатися фізичними вправами. Стакан гранатового соку щодня може стати важливим доповненням до такої здорової дієти », - коментує отримані результати один із авторів цього дослідницького проекту Харін Падма-Натан, професор урології Каліфорнійського університету Лос-Анжелеса.
              Зараз, за ​​оцінками медиків, імпотенцією страждає кожен десятий чоловік у світі; тільки в США недузі схильні від 10 до 30 мільйонів чоловіків. Статевий розлад можуть викликати самі різні чинники: високий кров'яний тиск, серцево-судинні захворювання, діабет, неврози, гормональні порушення, депресії. У кінцевому рахунку, еректильна дисфункція - це стан, який порушує кровообіг в статевому члені чоловіка під час сексуальної стимуляції.
              Для експерименту вчені відібрали 53 чоловіків. Саме дослідження являло собою два етапи по чотири тижні кожен, між ними - двотижнева перерва. У ході експерименту одна група чоловіків повинна була щодня пити склянку (237 мл) гранатового соку (використовувався лікувальний сік марки POM Wonderful Pomegranate Juice), інша група одержувала напій - плацебо.
 віслюку закінчення дослідження 47 відсотків чоловіків, що брали участь в проекті і щодня вживали гранатовий сік, оголосили про поліпшення свого стану, і лише 32 відсотки, що вживали замість гранатового соку плацебо, також повідомили про поліпшення.
 так, стан чоловічого здоров'я поліпшується за умови регулярного споживання гранатового соку, зробили висновок дослідники. Хоча статистично значимого підтвердження цих результатів ще не отримано, пілотне дослідження дозволяє сподіватися, що воно неодмінно буде досягнуто в разі участі в експерименті більшого числа пацієнтів і збільшення тривалості періоду лікування.
             Вчені вважають, що такий потужний лікувальний ефект гранатового соку обумовлений його антиоксидантними властивостями. Завдяки їм гранатовий сік допомагає організму боротися з вільними радикалам - високоактивними молекулами, постійно атакують клітини організму і пошкоджують їх ДНК. Також вільні радикали погіршують роботу серцево-судинної системи, приводячи у чоловіків до порушення ерекції. Багатий антиоксидантами гранатовий сік - кращий засіб для відображення цих атак.
 Невипадково, що споживання гранатового соку в світі збільшується. До прикладу, в минулому році у Великобританії його продажу різко зросли. Сталося це завдяки тому, що підвищилася інформованість споживачів щодо антиоксидантних властивостей гранатового соку. Також вважається, що гранатовий сік допомагає при лікуванні серцево-судинних захворювань, оберігає від раку простати, артриту. А в           Україні споживачі як і раніше воліють яблучний і апельсиновий соки, а також фруктові суміші, в яких гранат, як правило, відсутня.