Про нас

Ласкаво просимо!

Вітаємо Вас на сайті Інтернет-магазину fryktik.com.ua

 

             Перший фрукт чи овоч, який Ви спробували в дитинстві – це незабутнє відчуття смаку , аромату , запаху , вигляду . У кожного з нас особисті враження . Пригадаймо особливі випадки в житті , як ми так чекаємо коли  дозріє перша полуниця , кавун , соковитий персик .

             Зараз відвідуючи магазини та шукаючи на вітринах ринків корисні та смачні фрукти, витрачається безліч часу , щоб визначитись з вибором серед яскравих пропозицій свіжих , гарних , великих соковитих плодів і часто ми губимося серед великої кількості , витрачаємо багато часу і не завжди отримуємо необхідні  товари та якісний сервіс.

Інтернет- магазин fryktik.com.ua  -  швидкий і зручний спосіб придбати необхідні Вам товари без зайвих витрат грошей і часу .

               Ми відповідаємо за якість товару , який можна придбати через наш  інтернет-магазин .

fryktik.com.ua – це команда професіоналів , яка працює на ринку багато років. Ми володіємо досконалим знаннями про продукцію, з якою працюємо. Ці знання ми щоденно використовуємо для того, щоб наш споживач завжди мав можливість придбати чудову за якістю і смаком продукцію.

Інтернет-магазин fryktik.com.ua – гарантія якості та доступна ціна !

 

             У разі виникнення запитань щодо роботи інтернет - магазину звертайтесь за телефонами :

Ми знаходимося за адресою: м. Львів, вул. Січинського 1.


тел:  (032) 245-39-42 
тел:  (093) 240-86-46 
тел:  (098) 554-40-31 
тел:  (099) 191-83-77

E-mail: fryktik.lviv@gmail.com 

 

           Оформити замовлення можна за телефоном з 9.00  до 17.00 в робочі дні, в суботу з 10 по 14 годину, або ж цілодобово на нашому сайті, додавши необхідний товар до « Кошика » . Замовлення , які зроблені у вихідні і святкові дні , обробляються в будні. Оплата здійснюється після оформлення замовлень .

 

            Бажаємо Вам міцного здоров'я ! Ми хочемо зробити Ваше життя комфортніше!