Спеціальні пропозиції

Ми є прямими постачальниками всієї нашої продукції . Пропонуємо наші товари , які відрізняються найвищою якістю і помірними цінами , великим і дрібним гуртом . Умови співпраці обговорюються індивідуально.

 

Партнерам.

 

Шукаємо партнерів для створення представництв нашого інтернет-магазину у всіх містах і регіонах України. Умови співпраці обговорюються індивідуально.

 

Корпоративним клієнтам.

 

Наш інтернет-магазин готовий  запропонувати Вам  привабливі  умови для співпраці.

Ми впевнені, що для успішної компанії корпоративне обслуговування є найкращим рішенням!

 

Метою нашого інтернет-магазину є розширення діяльності та пошук нових можливостей на ринку. Ми сподіваємось на успішну співпрацю з Вами, і завжди будемо раді бачити Вас в числі наших партнерів.

 

Ми готові запропонувати Вам наступні послуги:

персональний менеджер для роботи з вами;

широкий асортимент фруктів, городини та інших товарів;

оперативні терміни доставки;

спеціальні ціни і знижки на товари;

гнучка система розрахунків (готівкові, безготівкові).

 

Рекламодавцям.

 

На сьогоднішній день реклама в Інтернеті є самим ефективним і низькозатратним способом просування товарів і послуг . Все більше і більше компаній надають перевагу саме on-line рекламі .

Наш інтернет-магазин потенційно представляє зацікавленість для представників ринку фруктів . Рекомендуємо скористатися рекламними площами на нашому сайті . Рекламодавцям , які не мають власного сайту , надається послуга по створенню рекламної сторінки в інтернеті , на якій можна розмістити свою пропозицію.